Jazda konna

Spotkanie z końmi może być Wielką Przygodą

Przez kontakt z końmi możesz wiele dowiedzieć się o sobie samym, o innych, o świecie i prawach przyrody. Jeśli zechcesz - przed Tobą długa droga - Przeżycia i Przygody. Potrzebne Ci będą odwaga, otwartość i... ochota do ciężkiej (czasami) pracy.

Masaż i rehabilitacja koni

Wiedzę o masażu i rehabilitacji koni zdobyłam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z Lee Hollen oraz Gerdem Heuschmannem. Szczególnie interesuje mnie zagadnienie połączenia dobrostanu psychicznego i fizycznego koni. Niebagatelną rolę w poprawie jednego i drugiego odgrywają nasze rozległe, pagórkowate pastwiska na których w sezonie konie przebywają 24h na dobę. Można do mnie przyjechać na praktykę masażu koni lub ze swoim koniem na rehabilitację lub odprężające wakacje. 

Praktyka hipologiczna

Zapraszam osoby pragnące zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu dbania o dobrostan koni do odbycia praktyk w naszym gospodarstwie. Można dowiedzieć się jak funkcjonuje naturalny chów koni w praktyce, nauczyć się podstaw masażu i rehabilitacji koni oraz podstaw wiedzy o naturalnym żywieniu i dbaniu o końskie kopyta. Program każdej praktyki ustalany jest indywidualnie z zainteresowaną osobą.

Inna Szkoła Jazdy Konnej:

W dziale "wieści" znajdziesz informacje o naszych warsztatach i kursach.

W sprawach związanych z indywidualnymi lekcjami Innej Szkoły Jazdy Konnej prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny.